کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16

شرکت بوسیله ارتش المان نازي به يغما برده شده و به اجبار خویش را اختصاصی به توليد احتياجات ارتش کرد. کوهنوردان و طبيعت گردان مشهور دنيا نظیر هرمان بوهل و پتر هابلر، در صعود هاي هشت هزار متري خود به طور بدون نقص از تجهيزات ديوتر به کار گیری کرده‌اند. در هم اکنون حاضر اين این موسسه گستره اي بیشتراز کوله پشتي ها، چادرها، و کيسه خواب هاي نظامي، کوهنوردي و گردشگري را توليد ميکند.
کوله پشتي هاي سري فوتورا (با تلفظ انگليسي فيچرا)، مجموعه اي بیش تر از تولید ها اين این مجموعه است که داراي سيستم تهويه در پشت (شاسي)بوده و براي پياده روي هاي طولاني (هايکينگ)بسيار مطلوب اند. اين کوله پشتي، ويژگي هاي زيادي را داراست که در برهه زمانی گلگشت‌ها، صعودهاي کوچک و پياده روي‌هاي بالاي ده ساعت به کمک شما مي‌آيند.
اولين ويژگي اين کوله پشتي، وجود پوشش ضد باران (رين کاور)براي آن است. به وجود اينکه اين کوله پشتي به طور کامل ضد آب بوده و آب به داخل آن نفوذ نميند، ولي اين کاور ميتواند براي گوشي موبايل، مدارک شناسايي، دستمال کاغذي و ديگر لوازمي که معمولا در قسمت بيروني کوله پشتي قرار ميگيرند، نگهدارنده بسيار مناسبي باشد. همچنين، زماني که در حال استراحت هستيد و کوله پشتي خویش را به کناري گذارده‌ايد، اين کاور جلوي زخمي شدن رويه آن را ميگيرد.
ويژگي بعدي اين کوله پشتي، وجود سيستم آب رساني يا هيدراسيون (hydration)در آن است. اين سيستم به اين منظور در کوله پشتي قرار ميگيرد که در زمان پياده روي، براي رفع تشنگي ايست صورت نگيرد. انجام جلوگیری ، با هر بازه زمانی زمان، منجر کاهش جريان خون و جا ماندن بیشتراز گروه ميشود و رسيدن به شرايط قبلي دوران و همت زيادي مي‌طلبد. براي بی نقص شدن اين سيستم يک ست هيدراسيون نيز نياز می‌باشد که ميتوان به عنوان تجهيزات جانبي کوله پشتي تهيه نمود.
حجم اين کوله را مي‌توان با به کار گیری بیشتراز بندهاي کناري آن کوچک‌تر کرد. زماني که بار جان دار در کوله کم حجم باشد، حجم اضافي سبب شل و آويزان شدن کوله ميشود که فارق از کاهش زيبايي ظاهري آن، لنگري به وجود ميارد که خستگي بيشتري به وجود خواهد آورد.

در جيب هاي کشي طرفين اين کوله ميتوان اقلام ضروري اي که در هر لحظه بیش تر از برهه زمانی پياده‌روي يا صعود ممکن میباشد مسئله استفاده قرار گيرد، مثل آبميوه، شربت او آر اس، بطري آب ، سوت اخبار، جي پي اس، و غيره را، جاي‌سازي کرد.
با توجه به سايزهاي متفاوت شانه، بند شانه يک کوله پشتي حرفه اي بايد قابل تنظيم باشد تا کوهنورد در پياده روي هاي طولاني احساس ناخوشايندي نداشته باشد. اين کوله پشتي اين امکان را با فایده بیشتراز بندهاي تنظيم روي بند شانه فراهم مي‌آورد.
گذر بیشتراز رودخانه يکي بیشتراز فعاليت‌هاي لذتبخش يا شايد واجب در صعود ها و طبيعت‌گردي‌هاست. کوله شما بايد محلي براي قرار دادن لباس‌هايي که ممکن است در دوران عبور بیشتراز رودخانه خيس مي‌شوند داشته باشد. در اين کوله پشتي يک wet pocket يا جيب البسه شسته شوده وجود دارااست که باعث ميشود با خيال راحت، و بدون دغدغه خيس شدن لوازم ديگر، لباس‌هاي خيس خود را درون کوله قرار دهيد.
اکثر برنامه‌هاي گشت و گذار داراي مراحل صعود، فرود و پياده روي (ترکينگ/هايکينگ)اند. در روند صعود يا فرود، شما نياز به باتون هاي منحصر کوهنوردي دارشته و در فرآیند پياده روي، بايد باتون (عصا)خود را در محلي مطلوب قرار دهيد تا بتوانيد آزادانه راه و روش برويد. اين کوله پشتي در کنار خویش قسمتي منحصربه‌فرد عصا داراست که مي‌تووان باتون ها را در باطن آن جاي داد.
مي‌توانيد براي دسترسي به نصیب هاي زيرين کوله، سوای اين‌که زيپ بالاي آن را باز کرده و تمام لوازم خویش را بيرون آوريد، از زيپ درون جيب زيرين کوله به کار گیری کنيد.
شاسي فولادي انعطاف پذير پشت اين کوله، مهمترين ويژگي يک کوله حرفه اي به شمار مي‌رود. در پياده‌روي‌هاي طولاني، کوله پشتي هاي معمولي به کمر شخص چسبيده و تعريق زياد در آن ناحيه را منجر مي‌شوند. اين مساله منجر به وجود آمدن عوارضي در پوست شخص گشته و در کنار آن، حس زيباي طبيعت‌گردي را به ناراحتي ناشي بیش تر از تعريق تبديل مي‌کند. اين کوله با دارا بودن شاسي اي انعطاف پذير که بالاتنه را در آغوش مي‌گيرد، تنفس پوست را قابلیت و امکان پذير ميسازد. در حرکت آونگي کوله که بیش تر از قدم برداشتن شخص ناشي مي‌شود، کوله به سمت تن شخص رفته و از آن دور ميشود و اين امر مثل دم و بازدم ريه، هواي پاک طبيعت را روي پوست جاري مي‌سازد.
بند کمر و بند سينه اين کوله، براي اتصال بی نقص آن به بدن و در نتيجه کاهش لنگر توشه درون کوله تعبيه شده است. يک کوله حرفه اي بايد بند کمر و بند سينه را دارا باشد تا آويختگي و تکان هاي ناشي از آن انرژي شخص را اتلاف نکند.

کوله‌پشتی های سیرا نوع H04-006 Opie یک کوله شهری زیبا بوده و حجمی برابر با 30 لیتر دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا لوازمی که ممکن می باشد در ارتفاع روز به آنها موردنیاز پیدا نمائید را به آسانی با خویش حمل کنید. بندهایی در قسمت جلویی وجود دارا‌هستند که می‌توان با یک کارابین وسایل مختلفی را به آن ها آویزان کرد. یک جیب بیرونی در جلوی کوله قرار داده شده و به شما امداد می نماید تا بتوانید وسایل خویش را در زمان حمل به خیر تفکیک کنید. در کنار زیپ این جیب، یک نصیب کوچکی وجود دارااست و بر روی آن علامت یک هدفون وجود دارد. این قسمت برای این میباشد که بتوانید گوشی خود‌ را در درون جیب بیرونی قرار داده و با رد کردن سیم هدفون در دوران راه‌ رفتن بیش تر از گوش دادن به آهنگ‌ هم لذت ببرید. این کوله‌پشتی بیشتراز جنس پلی‌استر ساخته شده و در برابر ساییده شدن مقاومت خیر دارد. همین موضوع پوسیدگی کوله را نیز تعویق انداخته و باعث ارتقاء قدمت کلی این محصول می‌شود. در کناره کوله یک جیب توری وجود دارد که می‌توان برای حمل یک بطری بیشتراز آن فایده کرد. بر روی بند کوله نیز یک جیب توری کوچک وجود دارااست که می‌توان در آن یک گوشی همراه کوچک و یا این که هر وسیله کوچک دیگری که باید در دسترس باشد قرار داد. کوله‌پشتی های سیرا مدل H04-006 Opie یک کوله زیبا می باشد که با داشتن جیب‌های مختلف می‌تواند در حمل وسایل روزمره به شما یاری کند.

«کوله‌پشتی 361 درجه» مدل 1005 می‌تواند همراه خیر برای شما در حمل وسایل موردنیازتان در طول روز باشد. قرار دادن وسایل لازم و حمل آن به وسیله کوله‌پشتی مطلوب در طول روز منجر می شود احساس خستگی نکرده و از آن در مدت‌زمان بیشتری استفاده کنید. کوله‌پشتی‌ها بایستی با حمل محتویات کمترین وزن را ایجاد کرده همینطور دو بند ضخیم داشته باشند. به‌علاوه جنس بدنه کوله‌پشتی 361 درجه بیش تر از پارچه هست و دوامی دلخواه دارد تا شما در برهه زمانی عمل روزمره نگران پارگی آن نباشید. درعین‌حال دارنده دسته‌ای برای حمل دستی می‌باشد تا در چهره خستگی بیشتراز به دوش انداختن این کوله‌پشتی، بیش تر از حمل دستی استفاده کنید. بیشتراز دیگر ویژگی‌های این محصول این می‌باشد که بندها هم قابلیت تغییر سایز به چهره سگکی دارند تا شما بسته به راحتی در جابه‌جا کردن، آن را تغییر دهید. بندها هم به صورت مشبک پباده سازی شده‌اند تا با تولید جریان هوا، از رطوبت حاصل بیش تر از تعریق در نصیب پشت توقف کنند. کوله‌پشتی 361 درجه نوع 1005 دارنده دو جیب برای قراردادن قمقمه است تا در صورت تشنه‌شدن آب به همپا داشته باشید.

کوله‌پشتی‌ های سیرا دسته 16I-010 Icon Twist دارنده یک نوع در بالا برای حمل به صورت دستی و دو بند در پشت برای حمل به چهره کولی است. برای حمل کوله‌پشتی به شکل کولی خوب تر بوده تا همواره از دو بند آن به کار گیری کنیم تا فشار وارده به شانه‌ها تقسیم شود. این بند‌ها به برهان سگک‌هایی که بر روی خود دارا هستند قابل تهیه و تنظیم بوده و می‌توان طول آنها را به مطلوب تغییر تحول داد. همچنین برای این که در زمان استفاده بیشتراز بندها راحتی بیشتری داشته باشید، در آنها بیش تر از فوم برای بالشتک ‌گذاری فایده شده است. های سیرا برای این بند‌ها پباده سازی مشبکی هم استفاده کرده تا بر روی شانه‌ها تعریق کمتری ایجاد کنند. این کوله دارای یک محفظه مخصوص نگهداری لپ‌تاپ هست تا بتوان در ارتفاع روز با خیالی راحت هم لپ‌‌تاپ را به یار و همدم خود داشته باشید. این محفظه مطلوب برای لپ‌تاپ‌هایی با غایت میزان 14 اینچ‌ بوده و به دلیل ساختاری که داراست تا حد زیادی بیشتراز آسیب وارد شدن به لپ‌تاپ شما جلوگیری می‌کند. جیب جلویی این محفظه نیز میتواند قابلیت مناسبی برای نگهداری بیشتراز تبلت در باطن کیف باشد. برای این گونه علاوه بر محفظه اصلی، دو جیب زیپ‌دار هم در قسمت جلویی قرار داده شده تا بتوان خوب تر وسایل همپا را تفکیک کرد. همچنین یک جیب در کناره تعبیه شده تا در برهه زمانی حمل بطری نیز راحت باشید. کوله‌پشتی ‌های سیرا دسته 16I-010 Icon Twist به استدلال دارا بودن طراحی زیبا و محفظه اختصاصی محافظت لپ‌تاپ می‌تواند یک کوله‌پشتی نیکی برای استفاده در شهر باشد.

کوله‌پشتی «سالومون» مدل «Evasion» جنسی بیشتراز نایلون دارااست تا بیشتراز استحکام کافی برای فایده در کوهنوردی و کوهستان برخوردار باشد. این کوله‌پشتی به‌گونه‌ای طراحی ‌شده می‌باشد که برای حمل تجهیزات ورزشی شما مورداستفاده قرار گیرد. بیشتراز ویژگی‌های این محصول استفاده‌ی طولانی‌مدت و مستمر بیش تر از آن است؛ بدون اینکه بدنه‌ی آن پاره یا این که ساییده شود. کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23 در هر شرایطی می‌توان به‌آسانی آن را حمل کرد. بندهای قابل‌تنظیم کوله‌پشتی سالومون حمل آن را در موقعیت متفاوت راحت‌تر خواهد کرد. بندهای کناره‌ی کوله برای تغییر و تحول حجم آن استفاده می گردند تا متناسب با محتویات باطن کوله‌پشتی، آن ها را تنظیم کنید. طراحی مشبک پشت این نوع هم هواخوری کمر و محل قرارگیری کوله‌پشتی را افزایش می دهد و شما به‌راحتی می‌توانید برای زمان طولانی‌تری به دویدن در کوهستان ادامه دهید. کوله‌پشتی سالومون دسته Evasion با داشتن محفظه‌ای برای قراردادن عصای کوهنوردی، تعیین سنجیده‌ای برای ورزش‌کردن در کوهستان و به یار و همدم داشتن تمام لوازم مایحتاج شماست.

حتما براي شما نیز پيش آمده كه بعد از گذراندن يك روز مالامال مشغله خارج بیش تر از منزل كه تمام روز ناچار بوديد وسايلي را با خویش حمل كنيد، قبلی بیشتراز كارهايي كه بايد انجام ميداديد سختي حمل وسايل بيش از هر چيز شما را خسته كرده باشد. بهترين گزينه فایده بیشتراز كيف‌هاي كوله پشتي میباشد كه وزن وسايل را بين عضلات پشت تقسيم مي‌كند و مانع بیشتراز رسيدن آسيب به تن مي‌شود. «كوله پشتي ال سي دسته 1294» با وزني در حدود 650 گرم يكي از بهترين گزينه‌ها براي استفاده‌ روزمره است. اين كيف قابليت‌هاي ديگري چون قابليت افزايش فضا ، دسته‌ي ابري، پد ضربه گير براي حمل لپ تاپ‌هاي بين 13 تا 15 اينچ، پد ابري مراقبت بیش تر از كمر، دسته‌هاي ابري رو دوشي، دو عدد جيب توري نايلوني با كفيت عالي در طرفين كوله براي حمل بطري آب و قمقمه را داراست. عرض كيف در موقعیت نرمال 19 سانتي متر و در شکل فایده از قابليت افزايش فضا به 24 سانتي‌متر خواهد رسيد. همچنين اين كيف داراي سه جيب خارجي میباشد كه با زيپ باز و بسته مي‌شود. در كل مي‌توان اعلام‌کرد اين محصول يك گزينه‌ي مطلوب براي حمل وسايل شما در طي روز است.

«کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» نوع «Capra گنجایش 36 لیتر» با ابعاد و ظرفیت مناسب، انتخاب نیکی برای کوهنوردی و کمپینگ خواهد بود. کوله‌پشتی انیسه استحکام و مقاومت زیادی در برابر سایش و پارگی دارد. شما با حمل آن احساس درد یا این که خستگی نخواهید کرد؛ زیرا با داشتن دو بند به‌صورت کوله‌پشتی و یک نوع برای حمل دستی خیالتان برای حمل آن راحت‌ خواهد شد. درعین‌حال دارنده پد‌های فومی و مشبک برای قرارگیری خوبتر کوله‌پشتی و توقف بیش تر از فشار روی کمر می‌باشد و بیشتراز ساخت رطوبت حاصل بیشتراز تعریق در هنگام حمل آن هم پرهیز می‌کند. جیب‌های تعبیه‌شده روی بند این کوله‌پشتی قابلیت قراردادن موبایل یا این که خودکار را میدهد و به‌راحتی به وسایل لازم ملازم خویش دسترسی خواهید داشت. برای اطمینان از پیمون مسیر یا پیداکردن دوستانتان، یک سوت کوچک روی بند کوله‌پشتی پباده سازی شده میباشد که به‌راحتی در هنگام حمل آن می‌توانید از این سوت فایده کنید. «کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» دسته «Capra» با ظرفیت 36 لیتر دارنده یک خروجی آب میباشد تا با اتصال کیسه آب یا قمقمه‌تان به بند کوله‌پشتی، به‌راحتی و در هنگام تکان آب بنوشید. با داشتن این کوله‌پشتی، سفری آرامش‌بخش خواهید داشت و بیشتراز کوهنوردی لذت بیشتری خواهید برد.

کوله پشتي اکولاک نوع CKP658 با طراحی فراوان زیبا و رنگ‌بندی متنوع به شما در حمل وسایلتان در محل عمل یا به شکل روزانه کمک خواهد کرد. بندهای این کیف قابلیت تغییر‌و تحول سایز به صورت سگکی را داشته و همچنین دارنده دسته‌ایی برای حمل به چهره دستی هم تعبیه شده تا هر دوران که احساس خستگی کردید بیش تر از آن به کار گیری کنید. پدهای نگهدارنده پشت این کوله‌پشتی سبب ساز توقف بیش تر از ضربه به کمر می شود به علاوه دارای پدهای مشبک برای جذب تعرق و رطوبت حاصل بیشتراز فایده طولانی بر پشت است. بندهایی برای ثابت نگه داشتن کوله‌پشتی هنگام فایده بیش تر از آن روی بندها طراحی شده است. جیب‌های زیادی که این کوله‌پشتی داراست به شما کمک خواهد اعلام کرد وسایل خود را مرتب درون کیف قرار داده و هر دوران که بخواهید به راحتی بیش تر از آن ها فایده کنید. کوله پشتي اکولاک مدل CKP658 با جنسی بیشتراز الیاف تصنعی و مصنوعی بهترین گزینش شما در داشتن یک کوله با استحکام خواهد بود.

کوله‌پشتی «های کلورادو» دسته «Phablu» ظرفیتی برابر با 20 لیتر دارد و یک کوله مناسب برای برنامه‌های کوتاه مقطع بیرون از شهری خواهد بود. پارچه استفاده‌شده برای تولید این کوله از الیاف مصنوعی پلی‌استری تولیدشده است. به کار گیری از این ماده منجر ساخت ساختاری سفت و بادوام برای کوله‌پشتی شده و قدمت مطلوب